Новости

"Досбоlike" акциясы аясында "Бөлме өсімдіктерге күтім көрсету !!!" атты тақырыпта экологиялық десант өтті. Қосымша білім беру педагогы А. А. Ақпановтың жетекшілігімен еріктілер қозғалысының мүшелері бөлме өсімдіктерге қамқорлық көрсетті. Өсімдіктерге күтім жасау жүйесінде балаларда белгілі бір еңбек дағдылары қалыптасады.
В рамках акции "Досбоlike" прошел экологический десант на тему "Помощь комнатным растениям !!!" Члены волонтерского движения под руководством педагога дополнительного образования Акпановым А.А. проявили заботу комнатным растениям. В процессе ухода за растениями у детей формируются определённые трудовые навыки.