Новости

2022 жылдың қараша айының 8 күні «Мамлют санаторлық орта мектеп-интернаты» КММ базасында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұлан академиясы кәсіптік бағдар беру бойынша ақпараттық іс-шара ұйымдастырды. Полковник Қ.Токин мен подполковник А.Мұхаметжановтың жетекшілігімен концерттік бағдарлама ұсынылып, әскерилендірілген эстафета өткізіліп, қорытынды шығарылды. Мамлютка қаласының мектептерінің оқушылары Академияға келісімшарт бойынша әскери қызметке түсу ерекшеліктерімен таныстырылды.
08.11.2022г. на базе КГУ "Мамлютская санаторная средняя школа-интернат" Академией Национальной Гвардии РК было организовано информационное мероприятие профориентационной направленности. Под руководством полковника Токина К. и подполковника Мухаметжанова А. была представлена концертная программа, проведена военизированная эстафета, подведены итоги. Учащиеся школ г. Мамлютка были ознакомлены с особенностями поступления в Академию на военскую службу по контракту.